1.) Zistite typ Vašej osobnosti
2.) Nájdite ideálne povolanie
3.) Urobte správne rozhodnutie

Test osobnosti - výber správneho povolania

Chcete zistiť, ktoré povolanie je pre Vás to pravé? Pre akú profesiu máte najlepšie predpoklady a v akej práci sa skutočne seberealizujete? V tom prípade, použite tento profesionálny test osobnosti, ktorý Vám prezradí, pre aké zamestnania sa skutočne hodíte. Navyše test pomocou špeciálne psychologické metódy RIASEC určí aj typ vašej osobnosti.


Psychotest

Začať test

FAQ

Ako sa tu môžem zaregistrovať?

Úplne jednoducho. Váš osobný účet Vám bude automaticky vytvorený po skončení testu. Vďaka nemu sa sem potom môžete kedykoľvek vrátiť, urobiť si test znovu alebo si len overiť a zhodnotiť svoje doterajšie výsledky.

Môžem zobraziť svoj ​​výsledok opakovane?

Áno. Po ukončení testu a vytvorenie Vášho osobného účtu, sa Váš výsledok automaticky uloží a Vy si ho potom môžete znova nájsť a zobraziť kedykoľvek budete potrebovať.

Čo ovplyvňuje výber povolania?

Voľba povolania a budúceho zamerania je bezpochyby jedným z najdôležitejších životných rozhodnutí. Nie je teda divu, že ju ovplyvňuje celý rad najrôznejších faktorov. Medzi najtypickejšie patrí napríklad prostredie, v akom ste vyrastali, o aké záujmy, veci a koníčky sa zaujímate alebo ako vysoké ohodnotenie v práci očakávate. Ak ste teda prišli na tieto stránky doteraz nerozhodnutý, náš niekoľkostránkový dotazník Vám pomôže spoznať Vašu osobnosť a priradiť Vám prácu, pre ktorú sa hodíte najlepšie.

Aký charakter majú otázky v teste?

Podobných dotazníkov nájdete najskôr veľa. Tento sa však od ostatných líši tým, že v ňom prakticky nemožno podvádzať a otázky sú úplne zrozumiteľné, takže sa nemusíte obávať, že by ste si svojou odpoveďou neboli istí. Výsledok testu je teda skutočne objektívne.

Má pre mňa test zmysel, aj keď už som zamestnaný?

To, že už zamestnaní máte, pri vyplňovaní dotazníka vôbec nevadí. Z výsledku môžete práve naopak zistiť, či so svojím súčasným zamestnaním len zbytočne neplytvali časom a svojimi schopnosťami a či sa pre Vás niekde nenájde niečo oveľa vhodnejšieho.